placená inzerce
Déte nám vědět...

Na Václavskym Václavákô bêl Olda, přitel jediné, ê Zôbatá a nakonec si fšeci zahrálê na cimbálê. Pražákum bêlo v Prostijově hej!

placená inzerce
vyber

Duben 23, 2023 9:18 / Furtovnik

Z Prostijova – Tož konečně to přêšlo. Odložené konzert legendárniho Pražskyho vyběrô. Ti, co temôto ansámblô propadlê ôž negdê před 40 letama, mělê jenom málo argumentu, proč do prostijovskyho Kaska v sobotô večir nejit.

Rozhodně se vêplatilo neházet flêntô do žêta a počkat si na nové termin přeloženyho konzertô Pražskyho vyběrô. Do Prostijova klôci dorazêlê v té nésêlňéši zestavě, v četně žêvyho maskota Artura Ropotáma, ve skvělé kondicê a s flákama, na kery zaplněny Kasko čekalo. Ê gdêž se přêrozeně fšeckê do puldrôhahodinovyho konzertô fšecko nenacpe, tož nekery zvostalê eště v šatně… Ale šlapalo to fest!

Pravda, letitém kořeňum kapelê odpovidalo aji většinovy složeni publika. Ê gdêž se k našé radosti vêskêtlê aji vyjimkê vêloženéch mlaďochu, keři si vyběrovské nářez náležêtě ôžévalê. Holt – co stoji za to, nepodlihá věkô.

Ale co kolem vêkládat? Smê rádi, že smê muhlê bêt takê ô teho a po hromadě let Pražské vyběr znovô vidět nažêvo. Pár foteček nandete TOŤ.

 

Facebook0
  • vyber

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy