placená inzerce
Déte nám vědět...

Na Štarnově válelê těžky váhê, rockovi bardi se zešlê na jednym pódijô

placená inzerce
DSC_0296

Srpen 27, 2016 11:01 / Furtovnik

Ze Štarnova – Negdo se na revivalê divá trochô odtažêtě, jinši zas to beró jako přiležêtosť si poslêchnót, keró maji rádi, kapelama, co na tym makaji. V nekeréch připadech bê to člověk od originálô pomalô ani nerozeznal. 

Pochopitelně aji mezê revivalalma só lepši aji horši, ale štarnovské Tribute&Revival Fest rozhodně žádné ‚béčkové film‘ nebêl. Ono takê co si mužó těžci rockeři vic přát, než abê si na pódijô podávalê rôkê, čê spiš kytárê, Black Sabbath s AC/DC, a k temô jim eště přêšil na pomoc Jirka Schelingeru. Nô prostě paráda.

Sténě, jak loni, to odstartovalê děvčata ze Dzbela – Rebelkê. Pak ôž ale přêšla řada na na Black Sabbath Dio Tribute. Klôci totiž na sobotô mělê dalši vêstópeni až v Litoměřêcách, a tož si potřebovalê takê trochô dáchnót. Sténak si nenechalê ôjit ani svoje následovnikê olomócky AC/DC Bon Scott Memorial Band a finálovy The Schelinger Bombarders, keři na Štarnov dorazêlê pro změnô až z Třebiča.

A tož pochopitelně to bêla divočêna, to k takové mozêce patři, a takê trochô ‚revival‘ aji pro návštěvnikê, keři se muhlê vrátit v čase zpátky do svéch mladéch let, gdê přê takové mozêce mlátilê svéma masnéma pačesatéma palêcama málem o zem a bêlê drsni, jak hrôbé šmirglpapir.

Pochopitelně smê se tam bêlê takê mrknót, a tož kromě videa se mužete TOŤ podivat aji na pár foteček.

Facebook0
  • DSC_0296

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy