placená inzerce
Déte nám vědět...

Na slópô Nésvěťéši Trojice chtěl jit cêzênec asi do štverkê

placená inzerce
trojice naširoko

Červen 15, 2019 9:32 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – Troškô je to jak z filmô Jára Cimrman ležici spici, gdêž se Čechov chlôbil, že piše Dvě sestrê a Cimrman se ho ptal, ešlê to néni málo. Aji dotyčnymô cezêncovi se možná Nésvěťéši Trojca zdál nedostatečné počet, a tož se rozhodl trochô vêlepšêt stavê na olomócké dominantě.

O připadô, keré se přêhodil v pátek kolem pul třeti v nocê, informovala polêcejni mlôvči Irena Ôrbánkova. Fšimavé svědek totiž nahlásêl, že na slóp Nésvěťéši Trojice na Hornim náměsti si gdosê vêšplhal. A tož začal cirkus.

K mistô dorazêlê fšeckê polêcejni hlidkê v okoli, takê pohotovostni a eskortni odděleni krajskyho polêcejniho ředitelstvi. Zjistilo se, že na řimsê slópô se povalôje nejaké chlápek. Ten se ale s nikym neminil vêbavovat a jenom nehêbně ležel ô slópô. Abê ho tam ocáď dostalê, tož si polêcajti přêvolalê hasiče. Dule se pak zjistilo, že de o 26 letyho cêzênca. Samozřejmě mô dalê déchnót aji léznót, ale nebêl ani ožralé, ani zfetované. Ale ani nikemô nevêsvětlêl, proč tam lozêl. Na krkô má možny podezřeni ze spácháni přestupkô proti občanskymô sóžêti.

Fotkô slópô smê si gdêsê pořidilê v Olmikô, je tadê teda pro ilustracô, abêste vědělê, o keré slóp de.

Facebook0
  • trojice naširoko

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy