placená inzerce
Déte nám vědět...

Na Sigmô jede Sparta, chêstaji se bezpečnostni manévrê!

placená inzerce
policie

Říjen 6, 2018 8:17 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – Zelená je tráva, fotbál, to je hra… Nô – jak, gdê. Pokaváď ô teho mosijó asistovat polêcejni složkê, je to ôž trochô na pováženó. A takové ligové zápas se dneska hraje v Olmikô.

Aktuálni kolo Furtuna ligê svedlo k mačô olomóckó Sigmô ze Spartó. Hrát se bôde na Andrově staďákô v Olomócô, a jak piše polêcejni mlôvči Irena Ôrbánkova, bêlo toto ôtkání z bezpečnostniho hlediska vêhodnoceny jako rizikovy.

Tym pádem maji přêjaty bezpečnostni opatřeni krajské charakter. Kromě pořádkové slôžbê až na uroveň Olomóckyho kraja bôde v pohotovosti aji kriminálka a antikonfliktni tym, na posêlô přêjedó aji poldi z Jihomoravskyho kraja a olomóčti měšťáci.

Předpokládá se návštěva asi 7 000 fanóšku obóch mančaftu, monitorované bôde jejich přijezd do Olmika, pohêb po městě před aji po zápase, a pak jich aji v pořádkô vêpakovat dom. Polêcejni mlôvči teda vêzyvá, abê lêdi dbalê pokynu bezpečnostnich složek, jináč jakykoliv protiprávni a nežádóci jednáni bôde hneď v zárodkô zpacifikovany.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy