placená inzerce
Déte nám vědět...

Na přehlidkovy molo vêrazêlê pomáhat prostijovsky osobnosti

placená inzerce
N7

Červen 30, 2016 8:10 / Furtovnik

Z Prostijova – Sice smê tam nemuhlê bêt osobně, ale zprostředkovaně  se k nám dostalê informace o neobvêklé vernisážê v prostijovské galerii N7. Přê ART+FASHION se na přehlidkovym molô představilê ti, kery znáte z běžnyho žêvota uplně jináč.

ART+FASHION, ôměni a móda. V galerii N7 bêlo ve středô 22. června k viděni oboje. Ê dêž, praktickê vzaty, aji ôměni muže bêt módó a móda ôměnim. V tymto připadě ale šlo o vernisáž véstavê keramikê Karla Žilê ze Střilek, spojená s módni přehlidkó oděvu a doplňku.

České červené křiž Prostijov, keré to pořádal, reprezentovala ê jeho ředitelka Lenka Černochová. Ta se představila takê co bê návrhářka s kolekcó batikovanéch oděvu. Ovšemže modelkê a modelê, keři to předvádělê, bêste jenom těžko hledalê na prvnich stránkách módnich žurnálu. Po mole se proběhl třeba náměstek prostijovskyho primátora Pavel Smetanu, zastupitelka Jana Halvadžievova, organizátorka akci na podporô plômlovskyho zámkô Edita Lachmanova, čê dětšti modeli Mira a Dominik.

Móda pochopitelně zahrnôje takê módni doplňkê. Tê představovalê originálni taškê, batohê a bižutérija olomócké artterapeutkê Izabelê Machútové. A přêrozeně nechêběla ani přehlidková klasika – pánská kolekca z prostijovskéch Oděvu Helenê Žákové a dámsky modelê od Simonê Hanzlikové z Prostijova.

Každé, gdo přêšil, né jenom že dostal malé dáreček. Ale ten bêl zároveň poděkovánim za finančni přispěvek do projektô ČSOB pomáhá regionum, do keryho se prostijovské Červené křiž takê zapojil. V nim propagôje svojô domáci péčô pro seniorê – Strážné anděl. Tento projekt aji mužete podpořêt. Mužete mrknót na video pod článkem a TOŤ se pak mužete dozvědět o Strážnym adělovi neco vic.

Na závěr eště pár fotek od Helenê Žákové, tê si mužete prohlidnót TOŤ.

 

Facebook0
  • N7

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy