placená inzerce
Déte nám vědět...

Na Pivovarskéch slavnostěch mužete dobrym pivêskem spláchnót třeba Pryorê nebo čili-papričkê

placená inzerce
004

Červenec 5, 2017 18:47 / Furtovnik

Ze Lhotê pod Kosiřem, z minipivovarô Kosiř – Ať je pivovar velêké nebo jenom ‚mini’, je dobry, abê měl svoje pivovarsky slavnostě. Tê má od svyho založeni aji minipivovar Kosiř na Lhotě pod Kosiřem. A rozhodně to potěši né jenom štamgastê.

Pulka červenca se bléži. Ať chcem nebo nechcem, Vánoce só pomalô na krkô :-) . Ale o to nende. Ôž třetim rokem tymto časem se chêstaji Pivovarsky slavnostě v minipivovarô Kosiř na Lhotě, pochopitelně té pod Kosiřem.

Přêrozeně bê nebêlo dobry si to nechat jenom tak ôjit. Furtovnik je mediálnim parťákem, a tož  je jasny, že bêhmê nešlê do nečeho, co bêhmê sami nemuhlê doporôčêt. Na forhontô bôdó Pivovarsky slavnostě v sobotô 15. červenca, a tož je névêšši čas si nejak porychtovat jizdni řád, abêste si je nenechalê frnknót.

V nabidce bôdó kyble dobryho pivêska, a to né jenom z Kosiřa, a sládek David Kapsiu takê dal dokupê parádni doprovodné program, keré bê se z jinšiho uhlô pohledô dal nazvat takê bezvadny minifesťákem.

Gdo přišti sobotô na Lhotě zahraje, to si přečtite na plagátě, a mê ôdělámê fšecko pro to, abêhmê vám ocáď přêneslê aji nejaké ten report s hromadó fotek a videem.

pivovarské slavnosti

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy