placená inzerce
Déte nám vědět...

Na olejô z proražené vanê to motorkář za Beďákem položêl

placená inzerce
2 x DN Bedihošť 3

Září 17, 2018 10:31 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Vêkládat neco o kvalitách sêlnic, to je nošeni dřivi do lesa. Jenomže jedna věc je o nečem mudrovat, drôhá věc pak dávat na to bacha. Diře v sêlnicê se nestihl vêhnót jeden šofér a dopadlo to nedobře.

Cestó po kočêčich hlavách z Bedihošťa do Véšovic si vêjle třêcetileté šofér v Seatô Toledo. Podle polêcejniho mlôvčiho Františka Kořinkovyho pré néspiš nepřêzpusobil rychlosť stavô a povaze vozovkê, a bêlo zle. Vjel do nejaké džuznê, prorazêl olejovó vanô a olej za sebó lil po dlažebnich kostkách.

Zastavil asi po 220 metrech, auto tam nechal bez označeni stát a šil pryč. Asi neměl s sebó hadrô na ôtřeni… V tento moment se ale kromě rozlityho oleja nic nestalo, škodê bêlo nadělané asi za 5 tisicu.

Jenomže! O pár minôt pozďéš tôdêma jel jedenaštêrêcetileté motorkář. Po masnym flastrô ôjel tak 150 metru a ani on se přê drženi plynô takê asi moc nežinyroval. Na olejô mô to podklóhlo a šil k zemi aji ze svó štêrêaštêrêcetiletó spolôjezdkyňó. Ta přê karambólô ôtrpěla zraněni, s kerym jô odvezlê do špitálô. V tymto připadě bêla škoda 10 tisicu.

Z šoféru žádné nenadéchal a gdo za co muže vic fčêl řeši dopravka. Fotkô mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • 2 x DN Bedihošť 3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy