placená inzerce
Déte nám vědět...

Na nechráněnym přejezdô v Kostelcô nestihlo auto ôjet před vlakem

placená inzerce
dig

Srpen 10, 2018 6:00 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Po karambólech na přejezdech se dêcky spôstijó vlnê ‚zasvěcenéch‘ diskuzi, sténak temô bêlo aji ve štvrtek večir po srážce v Kostelcô na Hané.

Na přejezdě zabezpečenym vystražnéma svatoondřejskéma křižama přimo v Kostelcô včerá, teda ve štvrtek, před pul osmó večir došlo k nehodě. Vlak, keré jel směrem k Lótotinô zachêtil Superba, v kerym kromě řidiča seděl podle svědku eště malé klôk. Teho zraněnyho transportoval vrtulnik do olomócké Fakultkê. Řidič to odnesl jenom šokem. Škoda bêla odhadnôtá na zhrôba 100 tisicu. Ve vlakô se nigdo nezranil a lêdi odvezl náhradni autobus.

Jak ôž smê v uvodô psalê, na sociálnich sitich se okamžitě rozběhla diskuza aji o tym, že fšeckê kostelecky přejezdê maji ‚blikače’, akorát tam ten jediné má jenom vystražny křiže a z jedné stranê STOPkô. Bêlo bêl ale dobry přêpomenót, že ê gdêž tam nic nebliká, neznamená to, že se muže přes přejezd jet bez rozhlidnóti. Stači dodržovat vyhláškô.

Šêklê smê se náhodó na mistě nejakó dobô po karambólô, tož se TOŤ  mužete podivat, co smê tam nafotilêl. Navic ze sóhlasem jednyho z přiméch svědku tam mužete vidět fotkô zachranářskyho vrtulnika, a TOŤ eště jeho video z akce.

Facebook0
  • dig

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy