placená inzerce
Déte nám vědět...

Na krochově, tam to v nocê žêje. Olomóčti měšťáci načapalê mezê hrobama randici pár!

placená inzerce
hrbitov-nederin-100

Listopad 9, 2020 11:04 / Furtovnik

Od olomóckéch měšťáku – Trochô cynickê bê se dalo řict, že na krchově je hlavně v nocê mrtvo. Ale nemosi to bêt dêcky pravda. Jak je patrny ze zprávê olomóckéch měšťáku, ani mezê hrobama se před vládnima nařizenima neskováte.

Kolem dôšêček je přêrozeně na hřbitovech věči frmol, než ve zbêtkô rokô. Tož se občas cestó aji měšťáci zandó mrknót, ešlê toť fšeci odpočévaji v pokojô. A ejhle, jak se ôkázalo, nepravosťám se nevêhnôlo ani toto misto.

Lumpačêt mezê hrobama se nemá, ale aji to se občas stává. Přê kontrólê krchova v Olmikô na Dolni novosadské strážnici sice na žádny lajdákê nenarazêlê, ê tak ale mosêlê konat. Chvilkô před pulnocó tam totiž narazêlê na randici pár. Nic proti mladé lásce, ale zákaz nočniho vêcházeni v nózovym stavô nezná pardón ani pro hřbitovê. Ê gdêž si mladi možná mêslêlê, že je tam nigdo nenačapá.

Ale je vidět, že ani strážnici nésó nelêdi. Pro duvěrnó chvilkô mělê pochopeni aspoň v tém, že věc vêřešêlê jenom domlôvó, žádny óředni popotahováni. Nic to ale nezměnilo na faktô, že na mistě rande rozpôstilê a jeho učastnici mosêlê vêrazêt každé ke svymô domovô.

Fotka je jenom ilustračni, to je přêrozeně krchov v Neředině.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy