placená inzerce
Déte nám vědět...

Na Konickô si dróžka spletla asi dveřê a nakvartyrovala se k jinšimô chlapovi. Milé si pro ňô přêšil…

placená inzerce
pěst

Červen 8, 2019 8:52 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Néni nad dobře informovany zdroje. Z nich se dotyčné dozvěděl, gde že se aktuálně nacházi jeho milá. A tam, gde podle jeho miněni patřêla, to rozhodně nebêlo!

To máte tak, gdêž si roba splete dveřê a chlap se vráti dom do prázdné kôchêně. Neco takovyho se stalo aji v jedné dědině na Konickô. Polêcejni mlôvči František Kořinku bohužel nespecifikôje v keré. Škoda! Tam totiž nejaká dobrá dôša třêatřêcetiletymô chlapovi nabonzovala, že jeho dróžka je na hratvě ô jinšiho šamstra.

Teda ešlê tam ten s tam tó skôtečně neco mělê, to se v polêcejni zprávě takê nepiše. Ale aji prevenca je duležêtá. A tož dotyčné se pro svó miló vêdal. Asi že ôž je čas jit dom, čê co. Adresô jejiho přechodnyho pobytô našil bez problému, dveřê do barákô bêlê otevřeny, a tož ani neklepal. A tam je načapal. Ê gdêž se nevi, ešlê ô teho, co si asi mêslite.

Nebôdem to protahovat, schêtalê to obá dvá. Fčêlka ale zhrzené milé má na trikô přestupek proti občanskymô sóžêti, za ten muže dostat až 10 000 kaček flastr, oproti temô porôšováni domovni svobodê mô muže vênyst aji 2 leta natvrdo. Nô nebêlo lepši na robô počkat doma a pak se ji optat, jak bêlo?

Fotka je ilustračni.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy