placená inzerce
Déte nám vědět...

Na Konickô bêlo pěkně divoko, zmizl Bavorák aji revolvér Magnum

placená inzerce
pistole

Srpen 28, 2017 7:50 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Negdê je polêcejni zpravodajstvi takovy jalovy, jindová je ale pěkně ostro. To je aji připad dvóch zpráv, kery přênesla vikendová svodka mlôvčiho Františka Kořinkovyho.

Hneď dva připadê, kery se odehrálê na Konickô ve sténé, přesně neôstanovené, době mezê 23. a 25. srpnem. Prvni z nich měl svuj počátek v Přemkách. Tam totiž nejaké brósek zebral z Bavorákô zaparkovanyho na zehradě ô chatê troje kliče. Asi to nebêla náhoda, protože dobře věděl, gde bê mělê pasovat. Vêdal se do Prostijova ke dveřám konkrétniho bytô, a tam pozbiral nejaky drobny – 2 000 kaček, 50 éček, oblečeni ê škarbale.

Mezê odnešenéma věcma z bytô ale bêlê aji náhradni kliče od BMW, s keréma se vrátil zpátky do Přemek a v nocê ze štvrtka na pátek s Bavorákem aji odfrčel. Ôkradenyho auta si majitel ceni na 140 tisicu, s vêbranym bytem je to dokupê 150 tisicu. Pachatel je zatim neznámé.

Jak ôž bêlo zminěny, ve sténéch dnich se kradlo v dalši, v tymto připadě nemenované, dědině na Konickô. Tam takê bez poôžêti násêli pachatel vlezl do rodinnyho barákô a odnesl volně stojici kovové trezor modré kladivkové barvê. V něm mělê bêt šperkê, nejaky hotovy prachê a navic revolvér Brazilie Magnum 357 aji s nábojama. V tymto připadě je škoda sčitlá na 124 tisicu a podobně jak v předchozi kauzê se po pachatelovi pátrá.

A pak že se nic nedije. Fotka je pochopitelně jenom ilustračni.

Facebook0
  • pistole

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy