placená inzerce
Déte nám vědět...

Na Hačkách krosovalo mezê jabloňama. Nechêbělo ani mezênárodni zastópeni!

placená inzerce
IMG_20191028_131639

Říjen 31, 2019 12:54 / Furtovnik

Z Haček (fotkê aji video) – Pravda, pro ortodoxni bicyglistê sezóna nigdá nezačiná a takê nigdá nekonči. Ale pokaváď to muže bêt duvodem ôdělat si nejakyho scuka, pak néni potřeba kolem teho sméšlet žádny obštrukce a jednodôcho vêrazêt.

Hačkê só cyglistickym cilem minimálně dvakrát do roka. Né, že bê jindová tam nemělo smêsl zajet, pěkně je tam furt, ale na začátkô dôbna se toť bicyglistikcá sezóna otevirá, v ponděli 28. řijna se pro změnô ze sezónó ôž lóčêlê.

Cyklokros měl ô nás dêcky dobré zvuk, hlavně dobách Miloša Fišerê, čê jeho sênovca Radka Šimunka. Těžko řict, jak ti bê si poradilê z traťó na Hačkách mezê jabloňama, ale vic, jak štêrêcitce učastniku odhodláni rozhodně nechêbělo.

Jak nám řikala jedna z organizátorek Zdenka Kybova, CROSS-SPRINT Hačkê měl letos svuj 9. ročnik a gdo chtěl startovat, našla se nejaká kategórija pro fšeckê. Jeden závod se dokonca aji běžel, dalši se jel na odrážedlech…

Hačské kros měl tentokrát ê mezênárodni učasť. Na start se postavil aji nepřehlidnôtelné reprezentant Etiopie Johnson Okoro, tymto časem fotbalista v drôhé névêšši německé sótěžê z Norimberka. Podle našéch informaci ale závod nedokončêl, protože mô po prvnim kole prdl řetázek. Aji to se na závodnich tratich stává.

Eště si možná nestihlê fšeci jezdci opláchnót velocipédê od terénkê mezê hačskéma jabloňama, ale nepochêbně ôž fčêlka só cely nažhaveni prvni dôbnovó sobotô sem vêrazêt zas. Bez pořádnyho zahájeni sezónê totiž aji jeji zbêtek stoji za prd!

Fotkê z pondělka si mužete omrknót TOŤ.

Facebook0
  • IMG_20191028_131639

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy