placená inzerce
Déte nám vědět...

Na dovolené nefoťte jenom sebe, mrknite se aji po stromách a álejich

placená inzerce
Karviná

Červen 29, 2015 11:08 / Furtovnik

Od nás – S focenim na dovolené zdá se bôdó čim dál věči potiže. Možná si nebôdete muct jenom tak stópnót, abê ste nepoškodilê autorsky práva stavitela barákô, co je za vama. Stromum to naštěsti eště ale nevadi.

Nemosite vêjiždět nigde kraj světa, mužete se rozhlidnót aji kolem vašeho. Nejaká ta álej střešňová, kadlátková, lêpová, čê ledasjaká jiná, se vám muže zdát uplně obêčéná, protože tama chodite, co deň, ale pro nekeho jinyho, třeba pro porotô fotografické sótěže, to muže bêt Alej rokô.

Páté ročnik anketê o našich álejich pořádá sdruženi Arnika. Loni se stala vitězem Sakurová álej v Karviné. Tož letos to mužê bêt třeba ta vaša.  Na webovy stránkê alejroku.cz muže každé poslat jednô až třê fotkê své áleje s krátkym popisem a zduvodněnim, proč bê měla vêhrát. To je potřeba zvládnót népozďéš do 30. záři.  Od 15. řijna se pak začne na webô veřejně hlasovat. Kromě áleje rokô takê o krajsky áleje rokô. V samostatné sótěžê pak vêbere porota aji nélepši fotkô. A že sótěžêt nebôdete jenom tak pro nic za nic dokládaji cenê. Tó névěči je let balónem od firmê HaBalon. Ve hře só aji dalši zajimavy cenê od partneru a sponzoru. Tož přê foceni nehleďte jenom na sebe, ale aji kolem sebe.

Facebook0
  • Karviná

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy