placená inzerce
Déte nám vědět...

Na Dêňovy slavnostě počasi zanevřelo, ale Dêňovkê nezanevřelê na počasi. POKRAČÔJE SE DNESKA AJI ZÉTRA!

placená inzerce
DSC_0990

Říjen 5, 2019 10:50 / Furtovnik

Z Kostelca, teho na Hané, od Marciánu – Včerá k večerô se rozjelê v Zahradnickym centrô Marciánova v Kostelcô na Hané letošni Dêňovy slavnostě. Protentokrát bê se dalo parafrázovat známy turisticky přislovi – néni špatny počasi, ale špatně oblečené návštěvnik Dêňovek…

Pravda, letos počasi s nama trochô laškôje. A néni to jenom v připadě Dêňovéch slavnosti. Propršenéch vikendu, kery ôdělalê organizátorum ruznéch akci čárô přes rozpočet, bêlo přes sezónô vic. Ale gdo se boji, nesmi do lesa!

Aji letos só Dêňovy slavnostě v Zahradnickym centrô Marciánova v Kostelcô na Hané trojdenni. Startovalo se v pátek odpoledne s Helenkó a Vaškem z kapelê Rose Band, dneškem a zétřkem bôde pro změnô provázet Martina Procházkova z Rádia Haná. A přê tem fšeckym se mužó vêřezávat a zdobit dêně. A k temô si dospěláci mužó côcnót dêňovyho pivêska vařenyho v minipivovarô Kosiř na Lhotě pod Kosiřem. Letošni speciálni dvanástečka se slavnostně narážela v pátek.

Že prši a rozhodně néni hic, jak ve žňa? Nenechte se zmást. Ô Marciánu só nachêstany stanê aji s vêhřivánim, tož se na počasi nemosite vêmlóvat. Dêni maji na skladě takê dosť, tož stači doma pozbirat jenom nejaké vercajk na dlabáni a řezáni, připadně malováni, a vêrazêt. Jaky to bêlo včerá se mrknite TOŤ.

slavnosti

Facebook0
  • DSC_0990

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy