placená inzerce
Déte nám vědět...

Na dámskym bicyglô rovnó do lochô. To bêla v Lošťêcách jizda!

placená inzerce
kola

Srpen 15, 2019 12:10 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – Ô nekeréch delikventu je to nôtkáni jednodôcho sêlňéši, než oni sami. Jak gdêž pséček sice vi, že nemá obechcávat gde co fšecko, ale nemuže si pomuct. A tak dopadl aji jeden takové v Lošťêcách.

Třêatřêcetileté chlápek z Mohelnicka jistě eště v utery večir netôšêl, že ôž dalši noc strávi na pryčně v lochô. Ale tak nejak se to přêhodilo a kvičeró se situaca a vyvoj okolnosti radikálně změnilê.

V Lošťêcách mô totiž padlo do oka dámsky kolo zn. Merida, zaparkovany se stojanô před mistnim pohostinstvim. Těžko asi poslóži, jako polehčôjici okolnosť, že nebêlo zamčeny. Dotyčné, jak to zmerčêl, tož neprodleně hópl do sedla a vêrazêl na Obectov. Možná kvaltoval k večeřê a zrovna nejal žádné spoj.

Jenomže nigdá nevite, gdo vás vidi. Aji gdêž ste přesvědčeni, že zákonê optikê só neoblomny. Teda že vás muže vidět jenom ten, keryho vidite vê. O deň pozďéš totiž bêl lupič odhalené polêcejni pátračkó za přêspěni očêtyho svědka, gdêž si na kradenym bicyglô pro změnô vêjel do Mohelnice.

Bohužel, nebêla to jeho prvni čórka, rameno spravedlnosti na něho ôž mělo spadeny. A tož to bêla jenom pověstná posledni kapka a spadla klec. Okresni sód v Šômperkô na něho na ten šup vêdal zatykač a jeho dalši cesta, ovšem ôž bez dámskyho kola, miřêla do olomócké vazebni basê.

Fotka je jenom ilustračni

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy