placená inzerce
Déte nám vědět...

Na dálnicê se asfaltovalo. Ale neplánovaně!

placená inzerce
asfalt

Srpen 28, 2018 6:48 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu a hasiču – To se furt slêbôje, že tam se opravi kósek sêlnice, a pak to sténak trvá věčnosť. Na dálnicê z Olmika na Mohelnicô ale mělê zaasfaltovany a ani si to nigdo neobjednával.

Hlášeni o neplánovanym asfaltováni došlo o dvóch hodinách v nocê na ponděli. Na 257. kiláskô dálnice D35 začal z cisternê vêtěkat horké asfalt. Černé sajrajt tekl po sêlnicê a rozlival se aji do trávê. Dálnica se mosêla zavřit a doprava odklonit na exitô Křelov. Šofér si pré fšiml, že se za nim nejak čmódi a tož zastavil. Zaasfaltované usek bêl pul kiláskô dlóhé. Problém pré zpusobil s ventil cisternê. S omezenim rychlosti bêl provoz obnovené v 6:45.

Podle zprávê od hasiču měl rozpâštěné asfalt teplotô 250 stôpňu. Hasiči se pokóšelê ventil znovô zavřit. To se jim nakonec povedlo, a tož nevêteklo uplně fšecko. Množstvi, kery se dostalo ven, je aji tak odhadnôty na 5 tun!

S takovym asfaltem ale nende nic moc dělat, mosi se počkat, až ztvrdne a pak ho oškrábnót, odfrézovat nebo tak neco. Věc dál předalê hasiči k řešeni žêvotnimô prostředi.

Fotkô mámê od hasiču.

Facebook0
  • asfalt

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy