placená inzerce
Déte nám vědět...

Mladé šofér bêl mezê Štěpánovem a Lêpovó před těžkó volbó. Nakonec si vêbral špatně a skončêl ve stromě!

placená inzerce
DN Lipová 3

Říjen 4, 2019 10:02 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu. Ono – po bitvě je každé generál. Ale tisickrát mužete mět teoretickê našprtany, jak se v keré situacê zachovat, ale gdêž k ni donde, je fšecko uplně jináč.

Podle polêcejnich rad je v takové situacê, gdê se zdá střet ze zviřetem nevêhnôtné, sice brzdit, ale nesnažêt se mô vêhnót. To ale neôdělal dvaadvacetileté šofér Fordô Fusion ve štvrtek večir na cestě mezê Hornim Štěpánovem a Lêpovó, gdêž mô do cestê vběhl divočák.

Na rovnym usekô šofér začal šlajfovat a snažêl se volant strhnót doleva. Chêtl ale šméra a v přikopě narazêl do stromô, od keryho se odrazêl zpátky na cestô. Nakonec skončêl v přikopě na drôhé straně.

Pokládat v této sóvislosti fakt, že se praseti nic nestalo, za pozitivni zrovna moc nende. Mládenec totiž sám skončêl zraněné ve špitále. Na déchačkô bêl negativni a škoda na autě je předběžně odhadnôtá na 50 tisicu.

Radê psany v uvodô só sice pěkny, ale to ôž bê si mosêl člověk pár takovéch karambólu zažêt, abê v ten moment věděl, jak na to. A to je zas lepši se bez teho obejit. Podle nich só ale auta konstruovany tak, abê ochránilê posádkô přê čelnim nárazô, na rozdil od nekontrólovanyho smêkô přê snaze se vêhnót. Přêrozeny instinktê a pud sebezáchovê ale v ten moment dávaji uplně jinši povelê…

Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • DN Lipová 1
  • DN Lipová 2
  • DN Lipová 3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy