placená inzerce
Déte nám vědět...

Mladé prostijovské masochista? Capart si na děckym hřišťô cvakl klepeta!

placená inzerce
Pouta-policie.cz_

Duben 21, 2018 8:15 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – Řiká se to tak, že co se v mládi naôčiš… Jenomže só věcê, bez keréch bê se dalo obejit. Aspoň pro tê, keři si mêslijó, že polêcejni želizka se hodijó akorát tak do zgarbu…

Ešlê v šestiletym klóčkovi dřime malé masochista nebo se rychtôje na zločêneckó kariérô, těžko řict. Možná to viděl takê negde ve filmô, a tož to chtěl jenom prubnót. Každopádně ve štvrtek vêjiždělê prostijovšti měšťáci k anonymnimô oznamô, že na jednym děckym hřišťô je k nejaké aktrakce, ešlê to bêl kolotoč nebo prolizačka, to se ve zprávě nepiše, polêcejnima pótama zajištěné malé capart.

To je pochopitelně divná situaca, zvlášť gdêž žádná hláška o zadrženi mladistvyho delikventa nedorazêla. Na misto se vêpravilê aji hasiči, ale tentokrát muhlê nechat zabaleny. K vêsvobozeni stačêl kliček.

V tymto připadě de vêlóčêt cêzi zaviněni. Hošik se přêznal, že klepeta našil a vêzkóšel, jak fungôjó. Gde se ale na hřišťô taková aparatura vzala, to nigdo nevi. Ale ešlê nekemô doma ve vébavě scházi, zastavte se pro ně na ztrátê a nálezê.  

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy