placená inzerce
Déte nám vědět...

Mistryně Slovenska só z Hané. Dosť dobry!

placená inzerce
krasojezdkyně

Říjen 11, 2017 14:34 / Furtovnik

Od nás, s fotkó od Jurê Vosêčkovyho – Tradicô krasoježděni v Němčêcách nad Hanó néni potřeba nejak zvlášť rozebirat. Fčêl se jim ale poděřêlo neco, co možná ôž dlóho nêê, ešlê vubec negdê.

Němčáci, respektive Němčačkê, v Komárně zabralê. Z vikendovyho Mistrovstvi Slovenska v krasojizdě si totiž do Němčêc dovezlê hneď štêrê medailê, z teho dvě mistrovsky. Nô to ôž fakt stoji za řeč.

Prvni titul si v kategórijê  do 13 let vêjezdila Kačka Vosêčkova. Bêla tak dobrá, že bodama mále dohnala tê nélepši o kategórijô véš. Tym je dany, že fšeckê sópeřkê naprosto deklasovala a mistrovské titul je uplně zaslóžené.

Kategórija do 15 let přênesla dalši dvě plackê do Němčêc, ê dêž žádnó zlató. Aleně Florové a Mišê Vosêčkové se nevedlo uplně tak, jak bê si onê samê ê jejich doprovod představovalê, ale podle informaci, co mámê, to nebêlo lepši ani ô ostatnich. A tož nakonec – Alča střibro a Miša bronz – takê hoooodně dobry.

Na forhontě je ale eště zminka o drôhym mistrovskym slovenskym titulô. S tym se dom vrátila v kategórijê žen Adéla Přibylova. Pochopitelně od Furtovnikô gratulačka uplně fšeckém, aji tem, kerém sice na krk nic nepověsêlê, ale bez nich bê totok fšecko nebêlo!

Komarno

 

 

 

Facebook0
  • Komarno
  • krasojezdkyně

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy