placená inzerce
Déte nám vědět...

Misto levnyho ajfónô naopak nekřesťanskê předraženy kokina. Zas jeden nevêvedené kauf přes internet!

placená inzerce
čokoláda

Leden 22, 2021 13:42 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – Je to furt dokola a sténak se dêcky nande dosť takovéch, keři na to naletijó. Stary dobry přislovi – levno kópeny, dvakrát placeny bévá naplněny měró vrchovató!

Je toť připad ze Šômperska. O co šlo tentokrát? Jeden pán se zhlidl v levné nabidce mobilô iPhone 11. V internetové inzercê bêl nabizené za 8 800 kaček, což néni ani polovina teho, co takové krám ve skôtečnosti stoji. A tož nekôpte to!

Jenomže ê tentokrát platilo, že žádná sleva néni zadara. Fšecko se domlovilo, šak co nejaky štráchê. Přece néni potřeba s tym dělat obštrukce. Gdêž si ale donesl majitel ajfónô škatôlkô s přistrojkem dom, čôměl, jak péro. Misto očekávanyho zboži tam bêla jedna mličná čokláda a dvě sojovy tyčinkê. Asi abê měl po rôce neco na nervê, jak to otevře!

Celó věc převzala pátračka, ale polêcejni mlôvči Jiřina Vêbihalova nabádá k temô, abê lêdi jenom tak nenaletělê na přehnaně levny cenê nabizenyho zboži. Za kolêk se skôtečně prodávaji de jednodôcho ověřêt. Věčinó je v tym nejaká habaďura. Ôšetřite si tym čas, nervê a takê prašule, kery možná jenom tak vêhodite z okna.

Fotka je jenom ilustračni, jaká přesně bêla čokoláda v zásilce nevimê!

Facebook0
  • čokoláda

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy