placená inzerce
Déte nám vědět...

Misskó a missákem mužete bêt na Benátské nocê aji vê. A k temô vám eště mužem dat ê VOLŇÁSKÊ!

placená inzerce
benatska

Červenec 28, 2018 7:30 / Furtovnik

Od nás – Benátsky noce, letni karnevalê – to ôž nejak k temôto časô patři. A tož bez takové Benátské nocê nemuže bêt přêrozeně ani Konica. Ešlê se tam rychtôjete, mužem vás vêbavit aji volňáskem.

Pravda, Konica s Benátkama moc společnyho nemá. Do tech italskéch je to neco přes 800 kilásku, na skok to néni třeba ani do tech ‚nad Jizeró’. Ê gdêž je to bratrô tak o 600 kilásku miň. Ale tož nic nebráni, abê muhla v Konicê bêt Benátská noc. Spiš bêchmê muhlê řict – má to svoje vyhodê. Nemosite málem vêtahovat patê z barákô, a aji tak se mužete podivat do světa za poznánim!

Ale přece jenom, zvostat sedět na prdelê takê nestači. Benátská noc v zámeckym parkô v Konicê je v pátek 3. srpna. Hrát bôdó Saxi a ani letos nebôde chêbět volba Miss mokry tričko a Missák mokry slipê. A tož ešlê se na to citite a máte správny předpokladê, běžte do teho, pro vitěza je nachêstaná tisicovková finančni prémija.

Abêchmê ale nezamlovilê, že mužete ô nás vêhrát volňáskê na tô benátskó divočênô. Ani tentokrát ovšem nepostači, že si o ně řeknete. Do losováni se mužó dostat ti, keři nám napišó, jak je daleko z Konice do italskéch Benátek, nemosi to bêt na metr, stači nám přibližně. Odpovědě posiléte do štvrtkô 2. srpna 8 hodin ráno na e-mail furtovnik@gmail.com. Že se máte takê ômět pod odpověď podepsat, to snaď nemosimê přêpominat.

 

Facebook0
  • benatska

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy