placená inzerce
Déte nám vědět...

Mikôlášská nadilka na Mikôlášskó nadilkô. Chcete v jit v sobotô zapařêt zadara?

placená inzerce
keks+kontakt výstřižek

Prosinec 4, 2019 7:14 / Furtovnik

Od nás – Rok se s rokem zešil. Nejak to ôtěká čim dál rychléš. A tož se aji zdá, že takê posledni Mikôlášská nadilka v prostijovskym Kaskô bêla nanévéš před měsicem. Ale néni to tak uplně pravda.

Hromadô let dêcky kolem Mikôláša si daji v prostijovskym Kaskô scuka dvě legendárni kapelê zábavovéch pódii na Prostijovskô. Keks a Kontakt, to bêlo gdêsê jak Sparta a Slávia ve fotbale. Aspoň mezê přiznivcama. Letama se ale hranê obrósêlê, tehdéši rowdies takê ôž časem pobralê rozômô. Nic nebráni teda temô, abê se Keksi s Kontaktama potaklê na jednym pódijô a jejich fanóšci v jednym sále na společné pařbě. A misto teho, abê si chtělê dat po šňôpákô, tož si společně daji do šňôpáka – nejakó tô štamprlô nebo si spolem skočijó na pivko :-) .

Letošni ‚Mikôlášská‘ je narychtovaná na tôto sobotô, teda 7. prosênca. A kromě Mikôláša bôdemê nadělovat aji mê. Mámê pro vás nejaky volňáskê. Tê ale nedostanete za básničkô, spiš za správnó odpověď, keró nám pošlete do pátkô 6. prosênca pravyho poledňa. Mê se vás ptámê, keré že deň chodi Mikôláš. Odpovědi posiléte na našô adresô furtovnik@gmail.com. Ze správnéch odpovědi pak vêlosôjemê vyherce volňásku na sobotô do Kaska. Tož hrrrrr na ně!

keks kontakt

 

Facebook0
  • keks+kontakt výstřižek

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy