placená inzerce
Déte nám vědět...

Mezênárodně pátrané bagr od Talêánu našlê na Šômperskô. K máni bêl za dvě mega. ALE…!

placená inzerce
zajištěný bagr

Únor 7, 2019 7:00 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – Dneska se ôž ani nedá čemô divit, co fšecko de ôkrast. Nô napadlo bê vás šlohnót takové bagr? A vidite, aji to se stává. Navic je tento konkrétni delikt mezênárodnim zločênem!

Majstrštyk se povedl šômperském polêcajtum. Ale je potřeba popravdě přêznat, že sami od sebe bê na to bêlê néspiš krátci. Podařêlo se jim totiž zajistit mezênárodně pátrané bagr JCB JS160. Ten totiž pozbêl jeho majitel loni v Itálii.

Dá se asi předpokládat, že sám k nám nedojel. Ale to nehmê na jinéch, jak se sem dostal. Za 2 260 000 (bez DPH) bêl bagr k máni přes internet. Prodával ho aktuálni majitel, keré stroj udajně v prosêncô pořidil právě v Italskô. Vážné zájemce o tento harabóz si ale na obhlidkô vzal garančniho technika a bêlo vêmalovany!

Technik na to šil totiž vědeckê, vzal si s sebó aji diagnostikô a podobny krámê. Gdêž ale neštymoval kontrolni štitek s diagnostickéma datama, dal od teho prackê pryč a zavolal pátračkô.

Dalšima ukonama bêlo zjištěny, že hačaperk skôtečně gdosê loni v červencô čórl. Ešlê se s mašinó bôde eště negdê bagrovat, to je ve hvězdách. Každopádně boj proti mezênárodnimô zločênô slavil uspěch na Šômperskô.

Fotkô mámê z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • zajištěný bagr

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy