placená inzerce
Déte nám vědět...

Mezê Prostijovem a Olmikem nepojedó vlakê vic, jak měsic. TO JE ALE NADĚLENI!

placená inzerce
Výluky

Květen 29, 2020 8:05 / Furtovnik

Od nás – Na vic, jak měsic se zastavit provoz na kolejách mezê Prostijovem a Olmikem, a pochopitelně aji obráceně. Misto vlaku bôdó jezdit autobusê a rychlikê na Brno pofrčijó přes Přerov.

Jak ôž smê naznačovalê – vyluka potrvá vic, jak měsic. Konkrétně od 5. června 8 hodin do 9. červenca 17 hodin. To só teda radosti! Ale co se dá dělat. Během té dobê se na štrece mezê Prostijovem a Olmikem bôde opravovat nejaké přejezd, most, a přerozeně se stym sveze aji udržba koleji a technickyho stavô.

Ale ať ôž se na glajzách dije co chce, vlakê bôdó mět celó dobô utrum. Pokaváď na tymto usekô jezdite pravidelně nebo se rychtôjete zrovna na vélet, tož je potřeba si naštôdovat vylukové jizdni řád, keré kvulêvá jiném jizdnim dobám autobusu je troškô jinači, než ten běžné. Mrknót se na něho mužete TOŤ.

Popis, jak bôde vylukové provoz vêpadat, vám přênášimê z webô dopravce Česky dráhê cd.cz:

Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Náhradní autobusová doprava je organizována dle výlukového jízdního řádu.
Vlaky kategorie R jsou souběžně vedeny odklonem přes Přerov (bez zastavení). Cestující nedoplácí rozdíl jízdného za jízdu odklonem.

Za osobní vlaky jsou na vybraných spojích dvě linky náhradní autobusové dopravy, jedna přímá Olomouc hl.n. – Prostějov hl.n. a opačně (bez zastavení, označena písmenem P) a jedna zastávková (označena písmenem Z).

Přeprava jízdních kol je u vybraných vlaků kategorie R zajištěna nákladním automobilem (nakládku a vykládku zavazadla si cestující zajišťuje sám). U ostatních spojů není přeprava jízdních kol zajištěna.

V ŽST Olomouc hl. n. jsou návazné vlaky pouze ty, které odjíždějí 6 minut po pravidelném příjezdu spoje náhradní dopravy dle výlukového jízdního řádu a opačně.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy