placená inzerce
Déte nám vědět...

Mezê Lôdeřovem a Keničkama šofér zvalchoval fšecko, co mô stálo v cestě

placená inzerce
DN Drahanovice (1)

Leden 7, 2018 11:43 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – Velky pozdviženi bêlo v sobotô dopoledňa mezê Lôdeřovem a Keničkama (Kníničky). A stačêlo k temô jenom, abê si šofér dal neco na kôráž a hópl za volant.

Ešlê chtěl mět cestô rychlo za sebó nebo zapomněl doma zapnôtó žehlêčkô a spichal jô vêthanót z elektrikê, to polêcejni zpráva nepiše. Každopádně ale mlôvči Miluše Zajicova zmiňôje, že v sobotô dopoledňa v Lôdeřově šestapadesátileté šofér v Toyotě na rozcesti ke Keničkám nezvládl ‚ostró pravó‘ a bêla mela.

Pré nepřêzpusobil rychlosť svém schopnosťám a možná aji stavô, o tem ale pozďéš. Najel přes rantl na ostruvek v křižovatce. Tam smékl dopravni značkô, potom štréchl dvě lêpê a nakonec pobořêl Boži môka.

A fčel teda k temô šoférovymô stavô. Jak mlôvči naznačôje, v podstatě splnil očekáváni. Napoprvni totiž nadéchal 2,73 promila, napodrôhy to vêlepšêl na 2,79 promila. Ze zraněnim ho po karambólô odvezlê do olomócké fakultkê.

Dêž pak zrachlê eště škodô na autě, stromech aji Božich môkách, dalo to cifrô 343 tisicu. Jakó to bôde mět dohrô podle trestniho zákonikô, to si asi dovede každé představit.

Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • DN Drahanovice (1)
  • DN Drahanovice (2)
  • DN Drahanovice (3)
  • DN Drahanovice (4)
  • DN Drahanovice (5)

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy