placená inzerce
Déte nám vědět...

Mezê Lhotó a Rônářovem to šofér zaparkoval auto o strom. Nechal ho tam stát a odešil, asi věděl proč!

placená inzerce
DN Lhota u Konice (4)

Červen 10, 2024 10:43 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Zaparkovat v lese o strom néni zrovna prakticky, ale negdê se to tak povede. V tymto připadě to rozhodně nebêlo pro to, že bê se šofér vêrazêl mrknót, ešlê rustó!

V sobotô negdê po páté odpoledne v katastrô Lhotê ô Konice frčel pětašedesátileté šofér s Fordkó směrem k Rônářovô. Přê prujezdô ostró pravó mô to nejak nevêšlo, podlevá polêcejni mlôvči Miluše Zajicové néspiš nepřêzpusobil rychlosť, a vêjel mimo sêlnicô. Tam to zaparkoval o strom a z od auta odešil.

Netrvalo dlóho a konická pátračka si pro něho přêšla. Protože bêl zraněné, frčel do prostijovskyho špitálô k ošetřeni. Tym to ale nehaslo. Eště totiž stačêl aji déchnót a ôkázalo to nédřiv 1,30 a napodrôhy 1,35 promila. Šofér nezapiral, přêznal, že si to před jizdó trochô vêtunil. Ani to ale eště nebêlo fšecko. Krom teho, že měl šofér papirê v čêstirně, auto nebêlo jeho a vêjel si s nim bez vědomi majitela.

Gdêž se to podtrhne a spočitá, muže mô to vênyst až dvě leta natvrdo. A to eště nebêla stanovená škoda na autě a na stromô. Fotkê mámê z polêcjnich zdroju.

DN Lhota u Konice (3) DN Lhota u Konice (4)

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy