placená inzerce
Déte nám vědět...

Mezê Kostelcem a Prostijovem se v nocê poždóchal vlak s Meďórem!

placená inzerce
kt1

Únor 14, 2024 10:40 / Furtovnik

Od hasiču (aktuaizovany o polêcejni zprávô) – Na přejezdô z nádraži v Kostelcô na Hané na vlečkô do Mostkovic pravidelny vlakê nepotkáte. O to vic je zrádňéši spolihat, že tam nic nepojede, gdêž zrovna frčite kolem.

Po pul třeti v nocê bêlo ohlášeny střetnôti za Kostelcem směrem k Prostijovô, gde sêlnicô protiná vlečka do Mostkovic. Podle informaci mlôvčiho hasiču Zdenka Hošákovyho se popasovala lokomotiva s osobákem. Jenom pro uplnosť je potřeba dodat, že přejezd je chráněné vystražnéma křižama.

Přê střetô došlo ke zraněni šoféra Meďóra. Temô hasiči poskêtlê předlékařskó pomoc a krom inšiho bêlo potřeba takê zajistit unik provoznich kapalin. Podle informaci od kosteleckéch hasiču, keři přê zásahô asistovalê, sêlnica bêla asi pul drôhé hodinê zavřená, protože než se fšecko zadokumentovalo, zvostal vlak natažené přes přejezd. Zajišťovalê teda odklon a přesměrováni provozô

Zasahovalê drážni hasiči z Přerova, profici z Prostijova a ôž zmiňovaná JSDH Kostelec na Hané. Fotkê mámê od hasiču.

Podle doplňujici informaci od polêcejni mlôvči Miluše Zajicové šofér přêznal, že se nevěnoval plně řizeni a zrovna si zapaloval cigáro. Škoda je odhadnôtá na 170 tisicu.

 

kt kt1 kt2 kt3

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy