placená inzerce
Déte nám vědět...

Mezê Hlôchovem a Bělákem to včerá ráno klóhalo. IVECO skončêlo ve stromě!

placená inzerce
DN Hluchov 2

Leden 9, 2019 17:43 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – V nekeréch mistech to včerá ráno ani tak nevêpadalo, o kósek dál muhlo jit doslova o žêvot! Karamból mezê Hlôchovem a Bělákem skočêl pro šoféra pokôtó, škoda ale tak malá zas néni.

Aji cesta, kerá se normálka zdá v pohodě, muže bêt v zêmě zrádná. A taková bêla aji sêlnica z Hlôchova na Bělák (Bělecký mlýn), repspektive na Zdětin. Právě to muže bêt v dusledkô ošemetny. Co se tam stalo?

Ráno kolem pul osmé tam jel osmatřêcetileté šofér v IVECÔ. Podle polêcejni zprávê ale nepřêzpusobil rychlosť stavô a povaze vozovkê. V levotočêvé zatáčce vêjel mimo sêlnic. Napálêl do stromô a převrátil se na bok. Dilo bêlo dokonáno!

Naštěsti se nikemô nic nestalo. Aji šofér bêl přê déchčce negativni. Škoda bêla předběžně odhadlá na 151 tisicu, to zas néni jenom na chleba a pár rohléku. Pro chlapa za volantem to skončêlo flastrema za 2 tisice, nehledě na zpusobeny škodê. Po obhlidce mô ale zebralê aji malé techničák, abê s tym óhrabkem ôž nigde nejezdil. Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • DN Hluchov 1
  • DN Hluchov 2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy