placená inzerce
Déte nám vědět...

Městské strážnik pokósané od psa bezďáka, ale fšecko je to značně komplikovany

placená inzerce
DSC_0309

Listopad 30, 2017 6:30 / Furtovnik

Od přerovskéch měšťáku – Nekery polêcejni připadê só opravdô hodně komplikpovany, a to beze srandê. Situaca, kerá se odehrála před přerovskym nádražim bêla nepochêbně značně nepřehledná.

Po přečteni kauzê zprostředkované mistořidicim a zároveň mlôvčim přerovskéch měšťáku Miroslavem Kominkovym smê mosêlê ôznat, že přêvêprávět natolik komplikované zásah bê se néspiš plnohodnotně nepovedlo. Navic bê to bêlo ê škoda, a možná bêhmê to aji trochô poplantalê. A tož o tem, jak to bêlo s ožraly cêzêncem, pokósanym strážnikem a partó zvědavéch bezďáku, nechámê promlovit, aspoň prostřednictvim pismenek, teho népovolaňéšiho. Co se to teda v Přerově vubec ôdálo?

Nečekaný útok

29.11.2017

Stálá služba přijala oznámení na tísňové lince 156 o opilém cizinci, který tropí výtržnosti v prodejně nedaleko nádraží. Na místo byl vyslán strážník, který se pohyboval v okolí nádražní budovy a ten v prodejně skutečně zpozoroval agresivního muže, který verbálně napadal zákazníky a vzbuzoval veřejné pohoršení. Cizinec byl strážníkem vyzván, aby zanechal protiprávního jednání. Tato výzva však měla jediný efekt a to, že se agrese muže obrátila vůči strážníkovi. Netrvalo dlouho a muž byl za použití hmatů vyveden z obchodu a na zemi spoután. Vzápětí se dostavila motohlídka, která se zapojila do zákroku. Rozruch před obchodem upoutal pozornost bezdomovců, kteří se přišli podívat co se to v jejich sběračském teritoriu děje. Zatímco se hlídka potýkala s opilým mužem, zaútočil na strážníka pes jednoho z bezdomovců a zakousl se mu do kolene. Na místo byla přivolána další motohlídka, ale bezdomovci se rozprchli jako hejno vrabců před jestřábem a byl zadržen jen nejpomalejší kus, avšak bohužel bez psa. Agresivní cizinec, který nadýchal tři promile, skončil na záchytné stanici a zakročující strážník po ošetření v pracovní neschopnosti. Po psovi a jeho majiteli budou v následujících dnech strážníci intenzivně pátrat.

Facebook0
  • DSC_0309

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy