placená inzerce
Déte nám vědět...

Měšťáci mělê starosť o chlapovyho pinďóra, tož ho rači šuplê na záchêtkô

placená inzerce
exhibos

Listopad 30, 2016 6:30 / Furtovnik

Od přerovskéch měšťáku – Dêbê bêlê hice, jak ve žňa, ani bê se jeden nedivil, ale tak… Stařenka dêcky řikávalê, že néhorši je prochladnót vodspoď. Tagže zákrok měšťáku bê měl jit vlastně na pojišťovnô…

Na přerovsky měšťákê přêšla hláška, že nejaké ožralé chlap hópe po zaparkovanéch autech. To bêlo o dvóch hodinách odpoledňa. Strážnici teda hneď vêrazêlê na inkriminovany misto, gde ale zjistilê, že fšecko je troškô jináč.

Svědci na mistě sice nejakyho ožralô vidělê, ale po autech pré rozhodně nehópal. Navic eště aji strážnikum ôkázalê, kerym směrem ho maji pronásledovat. Nemosêlê ale chodit daleko. Ve vedléši ôlêcê narazêlê na vêsliklyho chlapa, keré zmateně lital po střeše garáži. Dêž ho bliž zaměřêlê, tož jim došlo, že ten deň ôž ho vidělê. A né jednó.

Pré z duvodô osobni frustrace ho před tym náhanělê po střeše supermárketô. Ménem zákona ho teda vêzvalê, abê z garáži slezl dule. Dêž se mô to konečně povedlo, tož mô dalê déchnót a ôkázalo to 1,5 promila. A abê měšťákum ôšetřêl prácô, tož se navic hrdě přêznal, že k temô ‚přêkôsoval‘ eště aji pernik, teda šupl si pervitin.

Strážnikê ôž nebavilo ho furt negde nahánět, pré ôž za nim totiž jelê ten deň poštvrty, a navic v chladnym počasi se dotyčné exhibicionista aji špatně kontróloval a koordinoval, tož ho aji pro jeho dobro odlifrovalê na záchêtkô. Fotka z mista čênô je identická. Pořidilê jô přimo měšťáci.

Facebook0
  • exhibos

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy