placená inzerce
Déte nám vědět...

Měla snaď zdánlêvě bezduvodná polêcejni honička v Prostijově nejaké skrêté vyznam?

placená inzerce
Havárie Dr. Horáka 2

Leden 8, 2018 10:09 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Občas se stane, že dêž negdo zahlidne polêcejni hlidkô, přêšlápne plyn a snaži se bêt neviditelné. Že dotyčny k temô vede nečêsty svědomi, než panika, si asi nebôdem nelhávat. Ale totok?

V nedělô chvilkô po pulnocê chtěla přê rutinni kontrólê polêcejni hlidka zastavit v Prostijově na Rumunské Mercedes-Benz. Šofér si ale asi vêsvětlêl tak, že má naopak přêšlápnót plyn a zmiznót z dohledô. To se ale polêcajtum pochopitelně nelébilo.

Meďór ovšem nedojel daleko. O kósek dál, před školó na ôlêcê Dr. Horáka, ho to v zatáčce vêneslo a zramoval zábradli ô školê. Dêž dojelê strážci zákona na misto, tož je néspiš překvapilo, že za volantem nesedi protřelé delikvent, ale šestadvacetiletá děvčêca. Přê karambólô se ji nic nestalo a aji déchánim prošla bez óhonê. Tož asi bêlo aji pro samotnó hlidkô trochô záhadó duvod jejiho pokusô o unik. To bê ale mělo objasnit dalši polêcejni šetřeni.

Škoda bêla předběžně vêčislená na 100 tisicu, a jak to na mistě vêpádalo, se mužete mrknót na fotkách z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • Havárie Dr. Horáka 1
  • Havárie Dr. Horáka 2
  • Havárie Dr. Horáka 3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy