placená inzerce
Déte nám vědět...

Máte natrénovany? Rockové maratón odpočitává do startô a mê vimê, gdo má zadara startovny!

placená inzerce
marasd

Září 15, 2022 16:33 / Furtovnik

Od nás – To to ôteklo! Gdêž nám přêšlo od ‚Mamuta‘ info, že bôde Rockové maratón, řikalê smê, že je eště čas, eště za dlóho. A najednó ôž je potřeba se rychtovat. Nezapomeňze přejit v sobotô od odpoledňa do zámeckyho parkô v Konicê.

Co kolem vêkládat… Bôde čoch, pařba, zahraje dobrá mozêka, nic pro popaře, čê technaře! Rockové maratón je ôž od své přêrozenosti ROCKOVÉ, na forhontě je teda pořádné nářez, žádny fidláni, jak gdêž se furt ladi :-) .

V prvni pozvánce smê takê slêbovalê volňáskê. A protože jenom neslêbôjem a nevêsilámê signálê, přênášimê jasnó odpověď, gdo že ze sótěžicich ôšetři na nejakó tô štamprlô a pivêsko navic. Nebêlo na tym nic komplikovanyho – ptalê smê se, gdê Rockové maratón v Konicê startôje. Protože gdo zvostane chvilkô stát, stoji ôž opodál a těžko to dobihá.

Gdo v tym nehledal nejakó habaďurô, odpověděl jednoznačně, že start je v sobotô 17. záři od 15:30 (je to na plagátě). Bêlê ê takovy, keři si spletê GDE a GDÊ, ale s tym nic nenadělámê :-) . A tož konečně – jak to dopadlo? Do sportovniho se ôž mužó strojit Alena Koči a Stanislav Faltynek.

Vyherce teda známê, nezbévá né jenom jim, ale ê fššeckém ostatnim, popřit hodně sportovnich uspěchu!

rockový_maraton_konice_2022

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy