placená inzerce
Déte nám vědět...

Máte chôť na neco komorňéšiho? Do Olmika miři Dyrk Shivay!

placená inzerce
dyrk1

Únor 27, 2017 7:15 / Furtovnik

Od nás – Jasně, velky scénê, pořádné nářez nebo aspoň hromada efektu, až málem néni vubec podstatny, gdo na tem pódijô stoji. Tož to teda rozhodně nečekéte. Gdo zná Dyrka Shivay, vi proč, gdo chce zjistit, ať se vêdá na jeho konzert 11. března.

Neznamená to, že pokaváď néni nigdo propirané bulvárem navrch dule a zas zpátky, a néni měřené žebřičkama rádobê prestižnich hitparád, neexistôje. Do Olmika s přichodem jara miři aji německé zpěvák a autor Dyrk Shivay.

Nemá smêsl tadê popisovat, že nende o žádnó hašišárňô nebo velkolepy šou. Stači se podivat TOŤ nebo TOŤ na jeho klipê a hneď vite, o co GÓ. Vic nám ale napsal promotér konzertô Milan Papežiku, a tož předámê slovô přimo mô samotnymô, ať vám sděli co a jak.

Dyrk Shivay je německý zpěvák a songwriter, který nabízí rozsáhlou hudební škálu. Jeho cesty skrze více  než 60 zemí ho inspirovaly spojit různé etnické pocity do jeho akustické hudby. Na základě těchto silných  vlivů je Dyrk schopen vytvořit hudební symbiózu, která se snadno prolíná mezi žánry akustického popu a  world music. Jeho písně jsou založeny na různých melodiích hraných na 6-ti a 12-ti strunnou kytaru a  nástroje jako baglama, buzouki a ukulele jsou vždy přidanou hodnotou k jeho hudebnímu výrazu. Dyrkovo  debutové album „Remember Yourself“ obdrželo dobré recenze a bylo doprovázeno slušnou hraností  ve folkových rádiích. Mimo produkování nahrávek pro ostatní umělce pracuje Dyrk Shivay na novém  sólovém albu, které vyjde na jaře roku 2017. Dyrk vystoupil poprvé v ČR pro pražské publikum v listopadu minulého roku a návštěvníci koncertu byli  opravdu nadšení. Dyrkova hudba obsahuje také orientální prvky, které jsou velice příjemné na poslech.  Olomoucké publikum si tak bezesporu vychutná vynikající uklidňující atmosféru, která bude ještě podtržena  samotnou příjemnou atmosférou kulturního centra ArtUm.

Info ke koncertu:
Dyrk Shivay – Live in Olomouc
11.03.2017 (od 20:00) OLOMOUC / ArtUm Centrum
VSTUPENKY (250,- Kč) jsou dostupné:
*ticketbooking@seznam.cz
*ArtUm Centrum (Sokolská 7, 779 00 Olomouc)
*Infocentrum v podloubí olomoucké radnice
Vstupenky na místě: 300,- Kč

Link k události na facebooku:
https://www.facebook.com/events/675195799308945/

Facebook0
  • dyrk1
  • dyrk2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy