placená inzerce
Déte nám vědět...

Lêdi, mňéte rozôm. Stoji vám to za to?

placená inzerce
parkoviště

Únor 24, 2023 11:23 / Furtovnik

Od nás – Takê se vám zdá, že só lêdi čim dál vic nasraňéši, arogantňéši, agresivňéši a bezohledňéši? Pokaváď né, tož se omlóvámê, že o takovéch věcách vubec pišem. Ale mê ten pocit rozhodně mámê.

Hlavně je to vidět na sêlnicê. Praktickê denno denně se potkáte s nekym, gdo riskantně předjiždi tak, že brzdite aji očêma, abê to vêšlo, jezdi stovkó přes dědinô, čê vám vêjede z vedléši rovnó před čômák, abê po pár metrech zaparkoval negde před barákem… To jenom tak namátkó.

V pátek ráno smê sami zaznamenalê dva připadê v Prostijově. Ê gdêž né rovnó v provozô, ale je to ze sténakyho rankô. V prvnim připadě smê se vrátilê k autô na parkovišťô před jednym hyper-super kvelbem. Jak bêl schopné zaparkovat šofér na vedléšim stáni vidite na fotce (to je ten červené). Pravda, že só nekeři zabrat pro svuj žebřêňák dvě aji štêrê parkovaci mista, je ôž skoro normálka. Totok je ale o dalši level véš…

Pak smê popojelê o pár metru dál k benzince. Zastavimê ô stojanô, na kerym je stav po předchozim tankováni. Ani s vêtahló tankovaci pistoló se to nevênulovalo. A tož dem na kasô se optat, ešlê s tym neco ôdělaji nebo si přeparkovat k inšimô stojanô. Žena za pultem se nechápavě podivala, pak mrkla na monitór a sôše konstatovala, že jim asi negdo ôjel bez placeni. Tož smê přejelê vedle, neco špléchlê do nádrže a šlê zacálovat. Sténaká pani jenom konstatovala, že smê jô teda nepotěšêlê s tó předchozi informacó. Rádi přênášimê lepši zprávê, ale v tymto připadě za to fakt nemužem…

A tož jenom chcemê zkázat, mňéte lêdi rozôm. Blbá doba se téká fšeckéch a nemá smêsl si vêlivat flôstracô na ostatni. Nic tym nespravite a akorát zkazite deň nekemô, gdo za vaše rozpoloženi vubec nemuže!

Facebook0
  • 332111859_776500580045596_4550237542568933765_n

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy