placená inzerce
Déte nám vědět...

Kunšoft zaneřádil drožkô. Jak to ale bêlo s uklidem?

placená inzerce
znečistěná sedačka

Květen 29, 2018 7:00 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – Gdêž maly děcka jijó, jak čuňata, je to o nervê, ale nenaděláte nic. Co ale ze staréma blbcama, keři nésó o nic lepši? Ô tech to jenom nejakéch pár na zadek ôž nespravi. Naděj vychovnyho efektô je v takovym připadě prachmizerná.

To si dvá kunšofti stoplê taxála, abê je svezl v Prostijově z města na nádr. Néni to sice žádná dlóhá štreka, ale stačêlo to, abê jeden z nich zaprasêl sedadlo žvancem, keré mô drobil a padal od hôbê. Nô nastlal pod sebó, jak ve chlivě. Přê tem mô drožkař pré opakovaně řikal, že se to nemá.

Gdêž to teda nešlo po dobrym, zavolal si taxikář posêlô, protože chlápek v žádnym připadě neminil zaplatit za to, co zpusobil. Navic, gdêž dorazêlê strážnici, dostal se eště vic do laufô a minil svoje dilo dovist k dokonalosti. To se mô ale ôž nepovedlo.

Zamaštěné sic v taxálô fčêl bôde v řešeni ô správniho orgánô, protože štêrêcetileté zákaznik je podezřelé z přestópeni proti majetkô. Gdo ale ten binec nakonec ôklôdil, to nevimê. Fotkô mámê od prostijovskéch měšťáku.

 

Facebook0
  • znečistěná sedačka

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy