placená inzerce
Déte nám vědět...

Kóřeni škodi zdravi, a přê tem plica ê srdce mužó bêt v rychtykô. Mámê na to dukaz!

placená inzerce
kouření

Červenec 9, 2019 9:51 / Furtovnik

Od přerovskéch měšťáku – To se fakt muže stat asi jenom v Přerově! Dêcky, gdêž hledámê, co bêhmê vám přêneslê za novinkê, tož s očekávánim vêhližimê připadê přerovskéch měšťáku. Jejich mlôvči a mistovelitel Miroslav Kominku znovô nezklamal.

S žádosťó o pomoc se obrátila na měšťákê jedna pani. Né ale kvulêvá sobě. Pré že od sósedu slêši voláni o pomoc. Nejaké chlap udajně spadl a nemuže na nohê. A tož bêlo potřeba zakročêt, to se nedá svitit.

Gdêž přêjela na misto litačka, tož napádilê na sósedkô, kerá měla kličkê od bytô, z keryho se SOS ozévalo. Na záchodě pak našlê prazvláštně šprajclyho senióra. Jak se mô taková věc přêhodila? Uplně jednodôchô.

Pantáta si šlê póknót z okna od latrynê. Přê tem se kochal hvězdnym nebem nad sebó a mravnim zákonem v sobě. Pak se to ale jaksê pokazêlo, ôjela mô rôka, o keró se opiral, smotal se mezê odpadovy rórê a za žêvyho boha nemuhl vêlizt.

Přê záchranné akcê ho strážnici vêprostilê a předalê do péče sósedkê, kerá se o něho chodila starat. Dobře to dopadlo a strážnici tóto cestó děkôjó, že bêla oznamovatelka tak starostlêvá. Gdo vi, jak bê to jináč dopadlo.

Fotka je přêrozeně jenom ilustračni.

 

Facebook0
  • kouření

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy