placená inzerce
Déte nám vědět...

Konická Moděva si dovezla z Prágla dalši oceněni, bodovalo v ‚Českéch 100 nejlepšich‘

placená inzerce
Ing. Leo Doseděl (Moděva Konice)

Listopad 29, 2017 7:10 / Furtovnik

Od nás -  Je potřeba řict, že to néni zdaleka prvni ôznáni, kery se Moděvě Konice dostalo. To posledni, teda aspoň zatim, převzal předseda družstva Leo Dosedělu v pátek 24. lêstopádô dokonca na Pražskym hradě.

A néni to jenom v tym, že v konické podnikové prodejně Moděvê bêla začátkem lêstopádô nakôpovat pani prezidentova Ivana Zemanova a dva dni na to pani exprezidentova Livia Klausova. V tymto připadě bêla konická Moděva vêbraná mezê ‚Českéch 100 nejlepšich’. Oceněni dostala v kategórijê ZAMĚSTNANOSŤ&DRUŽSTEVNICTVI. Nebôdemê to ale tadê vêpisovat, eště bêhmê neco popletlê. Dostala se nám ale do rôk tisková zpráva k celé věcê, a tož vám jô předkládámê v plnym zněni. Fotka, kerá je ô článkô, přêšla s tiskovó zprávó.

Výrobní družstvo MODĚVA Konice bylo oceněno v soutěži Českých 100 nejlepších 2017

Praha, 28. 11. 2017 – V prestižní podnikatelské soutěži Českých 100 nejlepších se mezi nejlepšími firmami České republiky za rok 2017 umístilo výrobní družstvo MODĚVA Konice, člen Svazu českých a moravských výrobních družstev (SČMVD). Slavnostní vyhlášení výsledků letošního ročníku soutěže se uskutečnilo v pátek 24. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu za účasti politické reprezentace a významných hostů.

MODĚVA Konice byla oceněna v rámci oborové kategorie ZAMĚSTNANOST & DRUŽSTEVNICTVÍ. Ocenění převzal předseda družstva Ing. Leo Doseděl z rukou rektora Univerzity Karlovy v Praze prof. MUDr. Tomáše Zimy a předsedy SČMVD JUDr. Rostislava Dvořáka.

Pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius, jež je vyhlašovatelem soutěže, každoročně vyhledává a oceňuje nejlepší firmy, které v celonárodním měřítku dosahují mimořádných či pozoruhodných výsledků a jsou registrovány a platí daně v České republice. Výrobní družstva se v silné konkurenci nejlepších českých firem umísťují pravidelně. Vyhlašovatel soutěže a široký okruh vybraných odborníků na výrobních družstvech vyzdvihují a oceňují dynamiku, progresivitu a výborné ekonomické výsledky, s nimiž jsou družstva schopna konkurovat a uspět v České republice i na náročných zahraničních trzích.

MODĚVA Konice je významným výrobcem konfekce působícím na českém trhu od roku 1931. Výrobní program družstva je zaměřen na klasickou dámskou a pánskou konfekci zahrnující saka, bundy, kalhoty, vesty, sukně, vlněné pláště a peleríny. Speciální součástí je výroba péřových bund, tradičních bavorských krojů a profesního ošacení. MODĚVA dlouhodobě spolupracuje s předními evropskými konfekčními firmami formou modelové tvorby, servisní činnosti a prací ve mzdě. Současně vytváří vlastní kolekce výrobků pro český a zahraniční trh. Vysokým podílem vývozu z celkové produkce se řadí k významným exportérům.

Svaz českých a moravských výrobních družstev patří mezi největší a nejvýznamnější svazy zaměstnavatelů v České republice. Je představitelem silné skupiny výrobních družstev, zastupuje jejich zájmy na úrovni vlády a Parlamentu ČR, podporuje členská družstva širokou škálou odborných činností a služeb ve stěžejních oblastech podnikání a vytváří a prosazuje podmínky pro jejich rozvoj. Členskou základnu svazu tvoří přes 200 výrobních družstev z celé České republiky, jejichž činnost zahrnuje obory ve stavebnictví, strojírenství, automobilovém průmyslu, chemickém a kosmetickém průmyslu, výrobu automatizovaných pracovišť, nábytku, skla, plastů, obalů, oděvů, šperků a hraček, ale také potravin a poskytování služeb.

 

Facebook0
  • Ing. Leo Doseděl (Moděva Konice)

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy