placená inzerce
Déte nám vědět...

Koničci bróčci sice ôž zařezávaji, ale mužemê si je eště přêpomenót na fotkách z ôspáváni

placená inzerce
DSC_0018

Listopad 29, 2018 7:19 / Furtovnik

Z Konice, s fotkama, kery nám poslalê z MC Srdičko – Pravda, mrzne, až prašti, a to néni nic pro bróčkê. Ti ôž só negde zalezli a čekaji na jarni oblevô. Ale, co si bôdem namlóvat, do té je eště daleko.

Jenomže – jak se to vezme. Pro nekeho zpráva pozitivni, protože má eště pořádné kôs spani před sebó, jinšiho to zas moc nepotěši, protože nende vêlizt na krok. Nedá se s tém ale dělat nic jinšiho, než bróčkê pěkně ôspat a nejak tô zêmô přežêt.

V Konicê ôspávalê bróčkê v pátek 16. lêstopádô. A tož přece jenom ôž máji pár veršu odespanéch. Od Janê Procházkové z Mateřskyho centra Srdičko, kery spolô s MěKS Konica, smê dostalê objemnó zásilkô fotek, kerá se k ôspávačce vraci. Na tê se mužete mrknót TOŤ.

Jenom pro uplnosť dodémê, že Ôspáváni bróčku v Konicê začla gdêsê před hromadó let pořádat Konická zájmová agentura (KOZA), pozďéš ve spolôprácê s MC Srdičko, od keré to fčêlka v plnym rozsahô převzalo MC Srdičko a konické kulturák. Poděkováni novyho konickyho starostê Michala Obrusnika členum KOZA – manželum Šimikovém a Bohuslavě Šmidové bêlo přê té přiležêtosti určitě na mistě.

Facebook0
  • DSC_0018

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy