placená inzerce
Déte nám vědět...

Kolem Horniho Štěpánova só asi divny zónê. Co se to tam v sobotô nad ránem dilo?

placená inzerce
DN Horní Štěpánov 2

Červen 19, 2018 7:13 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Negdê se to tak jednodôcho zende. Relativně během chvilkê řešêla polêcejni hlidka kolem Horniho Štěpánova dva připadê, kery maji cosê společnyho.

Prvni z nich se ôdál ôž po pulnocê, ale měl kolem šesté ráno eště dohrô. To se totiž vrátil pachatel na misto čênô…řečeno detektivnim žargónem. Chvilkô po pulnocê to mastil šestatřêcetileté jezdec na štêrkolce ze zapřihlym vozékem mezê Brodkem ô Konice a Hornim Štěpánovem.  Nejak mô to ale nevêšlo, sjel ze sêlnice a po krosô ze štêrmetrovyho břehô narazêl do betónovyho slópô. Přê tem se lehce zranil, škodê to nadělalo za 5 tisicu. Z mista karambólô odešil.

Stroj se vrátil vêprostit po šesté ráno. Nejak se teho ale domáklê strážci zákona, kerém se ke fšeckymô přêznal. Dokonca aji k vêpiti šesti jedenástek před jizdó. Eště o osmi ráno totiž nadéchal 0,95 promila. Na odběrê ale jit odmitl.

Dalši zapeklêtá věc se odehrála v sobotô o pul paté ráno. Na sêlnicê mezê Konicó a Hornim Štěpánovem polêcejni hlidka zaregistrovala stojiciho Superba s nastartovanym motórem. Gdêž to ale chtělê omrknót a zjistit, ešlê néni nekemô v autě nejak šófl, šofér na to dupl a vêstartoval k Hornimô Štěpánovô.

Polêcajti pochopitelně vêstartovalê za nim. Netrvalo to dlóho a zaregistrovalê fáro zaparkovany před jednym barákem v dědině. Lezl z něho štêrêštêrêcetileté šofér. Bêlo po něm evidentně vidět, že néni ve své kužê. To potvrdil aji přistrojek, keré mô naměřêl 2,04 promila. Šofér ôznal, že bê to muhla bêt pravda, ani mô se ale negde na vélet k dochtorum na odběr nechtělo. Řidčák mô ale na mistě zabavilê, co bôde dál se ôvidi podlevá teho, ešlê se prokáže podezřeni z ohroženi pod vlivem návêkové látkê.

Fotkô mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • DN Horní Štěpánov 2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy