placená inzerce
Déte nám vědět...

Klôžinšti pohár nepučôjó, zase vêhrálê a tym pádem zustal doma

placená inzerce
IMG_2145

Červenec 27, 2017 9:24 / Furtovnik

Z Klôžinka s fotkama od Alenê Koči – Trénovat je potřeba, ale pokaváď bê nebêla možnosť se popasovat ze sópeřama aji v ostrym závodě, nebêlo bê to uplně ono. Tôto možnosť poskêtl mladém hasičum aji dalši ročnik sótěže O klôžinské pohár.

Jak nám napsala Alena Koči z Klôžinka, pohárová sótěž pro mlady hasiče bêla v sobotô ôž poštvrty. Z rána sice nebêlo počasi nic moc, ale pak se to nejak prohnalo a závodê dostalê svojô štábni kultúrô.

Na startovni lêstinô bêlo zapsanéch 11 mančaftu, z teho 7 mladšich a 4 starši. Nédál to mělê hasiči z Klopotovic, o neco bléž pak z Haček, Rakuvkê, Laškova, Ochoza, Ješova a Bohuslavic. Ročnik to sice bêl štvrté, ale pro nekery to bêla premiéra. Ale aji tak se na travnaté ploše s tym dobře popralê.

Ze dvóch utoku se každymô počital ten lepši čas. A na stôpnich vitězu se opakovala loňská histórija. Mezê mladšima aji staršima žákama bêlê nélepši domáci. Tagže pôtovni pohár zase nepôtoval.

Tym to ale neskončêlo. Ono je sice pěkny, dêž vêdóci svoje svěřence cibrôjó a kibicôjó jim do fšeckyho, ale došla řada aji na ně. V kategórijê ‚utok vedócich družstev‘ bêlê sice dědinê ruzně promichany, protože né ze fšeckéma přêjel tak početné doprovod, abê postavilê svuj team, ale jji tak to vedóci zvládlê. V tymto připadě vitězstvi odvezl Laškov doplněné jednym Klôžiňákem.

Ze sobotnich závodu nám Alena Koči poslala aji pár fotek, na kery se mužete čihnót TOŤ, a jak takê eště přêpsala, ôž se těšijó na přišti pulkôlaté ročnik.

Facebook0
  • IMG_2145

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy