placená inzerce
Déte nám vědět...

Klôci se zašlê zrána trochô ošplóchnót

placená inzerce
neptunova-kasna-104

Červenec 15, 2017 8:33 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – To bévávalê časê, dêž ráno začal večirek. Nô negdo je měl, negdo je má furt. Šak si počtite, co se přêhodilo tak poránô v ponděli 10. červenca, dêž bêla nahlášená nedovolená kópačka.

Negdê z polêcejnich zpráv je potřeba v hromadě podrôžnéch informaci najit pověstny jádro pudla. To je aji připad popisované mlôvčim prostijovskéch měšťáku Petrem Zapletalovym, keré se sice zabévá akčni fázó zadrženi pachatela, ale ve skôtečnosti to postatny se ôkrévá až na samotnym koncô sděleni.

A mê, abêhmê to ôrychlêlê, vênechámê prostředni popisnó pasáž a vêstačimê si ze začátkem a koncem. Jak ôž bêlo zminěny, celá věc se odehrála v ponděli ráno. Ohlášeny bêlo, že v kašně na verandě jednyho prostijovskyho super-hyper krámô se kópó nejaci borci. Dêž tam přêjela litačka, tož skôtečně tam nejaky takovy vélôpkê našla.

Začala vêtrvalostni honička po okolnich ôlêcách, na jejimž koncô bêlo polapeni a zneškodněni jednyho z nich z kópaču, keré nakonec skončêl v klepetech. Teda tech polêcejnich, né, že bê se v kašně kópal aji nejaké žralok…

Ale fčêl to podstatny, co osvětlôje celé přiběh. Šetřenim totiž bêlo zjištěny, že ve věcê se angažovalê tři zjevně podnapili mládenci. Z teho dvá se ve spodnim prádle, ešlê slipech, trenclákách nebo dokonce tangáčich – néni specifikovany, kópalê ve zmiňované vodotečê a třeti z nich to videoval na mobil.

Fčêl celó věc dostane na stul správni orgán, keré bê měl rozsódit, ešlê je věči veřejny pohoršeni se ve spoďárech kópat mezê nákôpnima vozékama, nebo to nahrávat na mobil, misto teho naháče ôpozornit na nemravnosť jejich počénáni. Šak vite – néni sprosté ten, gdo sprostě mlovi, ale gdo sprostě mêsli!

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy