placená inzerce
Déte nám vědět...

Kladecké kos překvapeni nepřênesl, na bedně bêlê ostřileni harcovnici

placená inzerce
DSC_0168

Březen 12, 2018 7:15 / Furtovnik

Z Jesenca – Šestnásté ročnik Kladeckyho kosa je ôž za nama. Aji tentokrát startovni pole částečně paralyzovala skřipajzňa, aji tentokrát se mezê nélepšima objevilê známy ména z minôléch ročniku.

Je jasny, že děcká zpěvácká sótěž obecně je hlavně o hledáni talentu. To se nedá nic dělat. Jak ôž ale mámê možnosť Kladeckyho kosa sledovat praktickê od prvnich ročniku, aji mê vidimê, jak se nám před očêma talent zjevi, zraje a po nejakym rokô je z něho ôž skôtečné zpěvák, čê zpěvačka. Až bê se chtělo řict, že bê nejakymô producentovi stálo za to takovyho ‚kosáka‘ draftovat a vêpěstovat si z něho skôtečnó hvězdô…

Ale dosť rad šoubyznysô. Ten si jistě poradi sám. Jak řekl na uvod  šestnástyho ročnikô moderátor Laďa Sovjet Rusu, bez keryho bê to rozhodně nebêlo ono, tento vikend se zapsal do kulturniho světa dvóma vyznamnéma akcama. A to vêhlašovánim Českyho lva a právě Kladeckym kosem. O tem, kerá bêla vyznamňéši, rozhodně néni potřeba pochêbovat!

Jak to dopadlo se mužete dočist ve vysledkách pod článkem. Ale porotci, kerém předsedala zpěvácká legenda z Konicka Věra Kôčerova, se shodlê, že rozhodovat hlavně v névêšši kategórii bêl opravdô velké problém, protože se zešla skôtečná kvalita. Což mimochodem takê potvrzôje, že na Konickô fóká dobré mozêkantské luft, protože toť odrustlo ôž hromada generaci dobréch mozêkantu. Jak vidno, fungôje to dál! A že nekeři z prvnich učastniku Kladeckyho kosa maji ôž svoje potomkê, tož néni vêlóčeny, že se za nejaké čas dočkámê dalši kosácké generace.

Na fotkê z kosiho kláni se mužete mrknót TOŤ.

Výsledková lêstina:

Předškoláci:
1. Janička Janečková

Némenši školáci:
1. Ondra Stražický
2. Ella Havigerová

Starši školáci:
1. Jan Hájek
2. Vojta Hájek
3. Bára Opavská

Néstarši školáci:
1. Klára Žouželková
Franta Hájek
2. Tereza Matoušková
3. Valérie Rusová
Natálie Gottwaldová

Duetê:
1. Jan, Vojta a Franta Hájkovi (mezê porotó ê znalym obecenstvem přezdivani Bratři Ebeni)
2. Valérie Rusová, Nátálie Gottwaldová
3. Gabriela a Lenka Grulichovy

Absolutni vitěz:
1. Klára Žouželková

Facebook0
  • DSC_0168

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy