placená inzerce
Déte nám vědět...

Klaďák ôdělal ze závor třiskê na podpal!

placená inzerce
DN Ptenský Dvorek 2

Březen 28, 2017 7:23 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – To je jeden nepřestává divit. Néni to dlóho, co smê v Prostijově sami vidělê, jak šofér přejižděl přes rozblikané přejezd tak, že padajici závorê ho málem praštêlê po palêcê. A fčêl pro změnô totok.

Piše mlôvči polêcajtu František Kořinku, že se to stalo v pátek před polednem. Po cestě od pilê na Ptenskym Dvorkô jel ôž prázdné klaďák Mercedes-Benz s návěsem. Nic nedbal teho, že na přejezdô svitijó červeny světla. Asi si mêslêl, že než spadnó šraňkê, tož to eště projede. Ale neprojel!

Na sedmaštêrêcetiletyho šoféra, teda spiš na návěs za autem, se sklopilê závorê přê prujezdô přes přejezd. Břevna na straně prujezdô zvostalê polámany, a ê dêž na návěsô přêbêl možná jenom nejaké škrábanec, pokaváď vubec, na zabezpečovacim zařizeni vznikla škoda asi 50 tisicu. A tož fčêl eště řeknite, co na tê přejezdê dat, abê šoférum skôtečně nezbévalo nic jinšiho, než před kolejama zastavit.

Provoz na trati bezprostředně ohrožené nebêl, nedošlo ani k jeho omezeni. Šoférovo décháni bêlo negativni, věcê dál polêcajti šetřijó. Od nich mámê aji fotkê z mista.

 

Facebook0
  • DN Ptenský Dvorek 1
  • DN Ptenský Dvorek 2
  • DN Ptenský Dvorek 3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy