placená inzerce
Déte nám vědět...

Kemô ôdělámê přê nedělê radost? Vimê, gdo pude do Tôrecké kavárnê zadara!

placená inzerce
kavárny výřez

Říjen 20, 2019 12:29 / Furtovnik

Od nás – Vêhlašovat vyherce volňásku na divadlo v nedělô néni ô nás uplně normálka, ale doba si to žádá. Představeni Tôrecká kavárna se ale hraje v Jesencô ôž zétra, v pondělí 21. řijna, a tož je na takovy věcê čas tak akorát.

Jak říká prastaré hráčské slogan – gdo nehraje, nevêhraje. Nedělni poledne bêlo meznim terminem pro správny odpovědi na otázkô, gde že se děj skorodetektivek v divadlenim představeni Tôrecká kavárna odehrává. Pokaváď nás negdo odkázal na hlavni město Francie Pařiž, ôdělal nélip, jak muhl.

A tož abêhmê přêstópilê k temô néhlavňéšimô. Tentokrát smê mělê k dispozicê 2 volňáskê. Zbévá teda k nim eště přêřadit jejich přijemce. Tema teda só v tymto připadě dvě dámê Iveta Sotornikova a Romana Hajnova.

Tym bê to bêlo teda protentokrát vêřizeny, ale ze sótěženim rozhodně nekončimê! Vyhledově vás znovô pozvem tradični Mikôlášskó nadilkô dvóch legendárnich prostijovskéch kapel Keks a Kontakt. Ta bôde 7. prosênca. Hneď 11. prosênca je pak na forhontě další divadlo v Jesencô – Čarodějky v kuchyni. A ani letos nepřêndete o konzert Třech sester, kery s sebó do Prostijova přêvezó slovensky Horkýže Slíže. Tož si to fšecko zapište a pohlidéte!

Facebook0
  • kavárny výřez

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy