placená inzerce
Déte nám vědět...

Každé dělá na Vánoce neco inšiho, v Prostijově se šťóchal kulábr

placená inzerce
vitez

Prosinec 30, 2015 8:30 / Furtovnik

Od prostijovskéch kulečnikářu – Členi klubô Kulečnik Prostijov přejó fšeckém hodně štěsti v novym rokô a zároveň takê posilaji neco málo z vánočniho turnaja, keré se odšťóchal v nedělô.

Vánočni záležêtosti, aji dêž só ve sportovnim dôchô, tak se beró tak nejak po kamarádskô a spiš to bévá taková pohodička, než abê se negdo hádal o zbêtečny hovadinê. A sténě tak to bêlo přê tradičnim kulečnikovym turnajô dvojic v kvartách.

Letos se hrálo v nedělô 27. prosênca, ale, aspoň co je doloženy, vánočni kulábr se hraje ôž od rokô 1999. Hrálo se systémem každé s každym a prostijovskym kulečnikovym klubô se dohromadê odehrálo pětaštêrêcet ôtkáni.

Šťóchnót si přê pivě je jedna věc, ale hrát kulečnik tak, abê to mělo nejaké smêsl a kóle běhalê po plátně, tak jak třeba přê elitnich zápasech ve snukrô, to ôž je pořádná šichta a neobende se to bez pravidelnyho tréningô. Névěči série patnásti kvart dosáhl Zdenek Galičku, keré také v párô s Milanem Hejtmanovym vánočni turnaj vêhrál. Střibro vêšťóchala dvojca Petr Kalabisu a Ivan Ftáčniku a třeti na bedně bêlê Martin Dostálu s Janem Holzerovym.

Mê, co to s tema klackama tak neômimê, to mužemê akorát obdivovat a smê rádi, že aspoň zprostředkovaně vám mužemê o tymto sportô dat neco málo vědět.

Facebook0
  • vitez
  • vsichniupr2_kopie

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy