placená inzerce
Déte nám vědět...

Jak to bêlo v tech Drahanovicách? Polêcejni mlôvči ôpřesňôje informace o pátečnim karambólô!

placená inzerce
Drahanovice1

Duben 23, 2019 10:23 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – V pátek smê psalê o karambólô v Drahanovicách Na Nové. Prvotni informace se vztahovalê jenom ke zděleni, že tam bêlê v sobě třê auta a následkem teho se zranilê štêrê osobê.

Polêcejni mlôvči Irena Ôrbánkova poskêtla dneska obširňéši zprávô, kerá popisôje jak přičinê a pruběh srážkê, tak aji dalši následkê. Puvodni zprávô nandete TOŤ, gde só aji fotkê přimo z mista od hasiču a přimyho učastnika Tomáša Lietavê.

Co zpusobi takovy jedno nedáni přednosti na poměrně přehledné, ale asi o to vic k riskováni svádějici, křižovatce na koncô Drahanovic směrem na Olmik, to ôž dál popisôje polêcejni mlôvči:

V pátek 19. 4. 2019 jsme Vás informovali o dopravní nehodě tří osobních vozidel na křižovatce silnic II/448 a 449 u Drahanovic, která se stala v pátek 19. 4. 2019 krátce po půl desáté dopoledne, a při které mělo dojít ke zranění 4 osob. Z průběžného šetření vyplývá, že k nehodě mělo dojít v okamžiku, kdy 24letý řidič osobního vozidla Audi, který jel ve směru od obce Loučany na Slatinice, měl najet do křižovatky v době, kdy po hlavní komunikaci, ve směru od Drahonovic na Těšetice, jelo osobní vozidlo Citroën Xsara, řízené 27letým řidičem. Došlo ke střetu, po kterém byla vozidla vržena do stojícího vozidla Kia Rio, které řídil 71letý řidič, a který jel ve směru od Slatinic na Loučany a v předmětné křižovatce zastavil. Vozidlo Citroën skončilo po střetu na boku, vozidlo Kia bylo po nárazu vrženo mimo komunikaci. Při nehodě odlétl z vozidla Citroën kryt zrcátka a klíče na kola, čímž došlo k poškození fasády a okna přilehlého rodinného domu. Podle prvotních informací došlo při nehodě ke zranění 4 osob, přičemž jedna z nich byla letecky transportována do nemocničního zařízení. Na základě dosavadního šetření bylo zjištěno, že při nehodě se zranily 3 osoby – 19letá spolujezdkyně z vozidla Citroën, 24letý řidič vozidla Audi a 68letá spolujezdkyně z vozidla Kia. Alkohol byl u všech účastníků nehody vyloučen orientačními dechovými zkouškami. Celková hmotná škoda na vozidlech a rodinném domu je v tuto chvíli odhadována na 325 000 korun. Přesné příčiny nehody, její okolnosti a souvislosti, stejně jako to, co nehodě předcházelo, jsou v šetření.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy