placená inzerce
Déte nám vědět...

Jak šmakovalo malenském žrótum?

placená inzerce
žrout

Duben 16, 2018 10:53 / Furtovnik

Od nás, s fotkama Frantê Rampóchovyho – A tož taková pěkná slônečková sobota, škoda bêt zalezlé. Radosť posedět negde na hospodské zahrádce. A gdêž eště k temô parádně navařijó, co si vic přit?

Jak nám řikala Ivana Ružêčkova z Pohostinstvi Ô Ružêčku v Malenym (Stražisko – Maleny), Malenskym žrótem aji oni nastartovalê letošni venkovni sezónô. Vařêlê se toť kotlikovy specialitê, takže keho honila mlsná, rozhodně bêl na správnym mistě.

Ve vařeni se nezávodilo, spiš okoštovávalo a gdo vi, možná aji na nejaky vêmněňováni receptu došlo, to nevimê. V kotlikách to bôblalo cely odpoledňa a na jidelnim listkô se objevilê vařeny mušle, klasika segedin, kovbojsky fazôle, čê vegetariánská špecialita na kari, kery vařêl mistni štamgast Jimmy ze Skotska. A aji v tymto připadě platilo – gdo zaváhá nežere. Nezbêlo pré.

Na fotkê z Malenskyho žróta, kery nám poskêtl Franta Rampóchu, se mužete podivat TOŤ. A mê jenom mužem prozradit, že do Malenyho se mužete vêdat třeba na prvomájové pruvod, keré bôde zase určitě hodně veselé.

Facebook0
  • žrout

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy