placená inzerce
Déte nám vědět...

Jak se vrti prti? Aji to bêlo k viděni přê sportovnim dňô v Jesencô!

placená inzerce
IMG_6102

Říjen 7, 2017 9:13 / Furtovnik

Od nás, s fotkama z archivô DS Jesenec – Ôž dêž smê psalê o Dňô otevřenéch dveři v Domově pro seniorê, padla zminka, že tam nésó klienti žádny bábuvkê, co jenom negde posedávaji. Na to konto nám poslalê z Jesenca pár fotek z jejich Sportovniho dňa.

Sportovni hrê si naplánovalê v Domově pro seniorê v Jesencô ôž podvanásty. A tož, pravda, maji to ôž zmákly. Ale aji tak to dá hromadô rychtováni a potom dêž eště do teho réchne, je to k zlosti. Ale s mokró variantó se čitalo. Stačêlo jenom vzit kličkê od kulturákô a bêlo to v sôchô.

Do Jesenca přêjelê aji reprezentačni tymê DS Tovačov, CSS Prostijov, DS Nerudova Prostijov, DpS Červenka, DpS Bohuslavice. Bêl to teda prestižni podnik každym cólem, nad keré dal ochrannó rôkô náměstek prostijovské primátorkê Pavel Smetanu.

Na ‚sportovkách‘ se pochopitelně hlavně sportôje, ale přê tem je potřeba aji odfrknót. To bêl ten pravé moment pro tanečni ansámbl DS Jesenec VRTI PRTI a jejich Slônko, seno, zástěrê s následnó proměnó na rusky carevnê. Bêla prča a vedóci sóborô Janô Nedbalovô pochválêl aji Pavel Smetanu.

Po společnym obidkô se pak vêhlašovalê vysledkê. Sice to nebêlo to uplně néduležêťéši, ale ke sportovnimô kláni to rozhodně patři. Vêhlásêla je Jana Nadbalova a cenê předávala ředitelka DS Jesenec Zuzana Bratterova a jesenecké starosta Jan Kvapilu.

Abê bêlo ale vubec co předávat, to bêla záslôha sponzoru a takê Statutárniho města Prostijov, kery takê přêspělo ze svyho rozpočtô. Rádi takê vêřizôjemê poděkováni personálô DS Jesenec, keré měl na starosti připravê aji samotné organizačni pruběh Sportovnich her. A mê eště přêdávámê TOŤ slêbovany fotkê, kery k nám z Jesenca dorazêlê.

Facebook0
  • IMG_6102

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy