placená inzerce
Déte nám vědět...

Jak se nosi květina ve společnosti, předvedlê maly a velky modelkê

placená inzerce
DSC_0254

Srpen 27, 2017 9:58 / Furtovnik

Od nás a ze Zahradnickyho centra Marciánova v Kostelcô na Hané – Ten, gdo bêl troškô zklamané, že přê červnovym Vikendô otevřenéch zahrad bêlê svadebni šatê v Zahradnickym centrô ô Marciánu jenom na figurinách, tož si fčêl přêšil na svy…

Květina ve společnosti měla v sobotô svoje sedmy pokračováni, z teho podrôhy bêla přimo v Zahradnickym centrô ô Marciánu v Kostelcô na Hané. Módni přehlidkê společenskéch ê svadebnich šatu ze svadebniho studia L*AMOUR s květinovéma přizdobama od Marciánu, a takê maly drôžêčkê prozměnô s vêstajlovanéma učesama HAIR STUDIEM IN se neprocházelê po mole, ale po venkovnich prostorách zahradnickyho centra a rozhodně to bêla parádni podivaná.

Květina ve společnosti ale nebêlê jenom módni přehlidkê. V zahradnich vysadbách bêlê ômistěny kamenosochařsky práce Petra a Štěpána Hemzalovéch z Konice, kery tam eště zvostanó do konca sezónê.

Sobota ô Marciánu nesla podtitul Toskánské podvečir. A to takê nebêlo jenom tak zbuhdarma. Toskánsky specialitê nabizel Moreno Menci, z Malyho Toskánska, čê spiš ze Šlechtitelkê ve Velkéch Pavlovicách, bêlê k okoštováni vina ze ‚staré révê’. Abê to fšecko dostalo patřičné šmrnc, tož to od mikrofónô fšecko řidila Martina Queetko Procházkova z rádia Haná a o žêvy zpiváni se postarala naša redaktórka Helena Havelka Baronova, jak Queetka řikává Helenka Baronka, s mladym zpěvákem Pepó Bartošovym.

Trochô smê tam takê politávalê s foťákem, tož se TOŤ podivéte, o co ste přêšlê nebo si přêpomeňte, jaky to tam bêlo.

Facebook0
  • DSC_0254

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy