placená inzerce
Déte nám vědět...

Hromada fotek z móřa aji odjinde. A takê smê mlovilê s frajerem, co se ôčêl českê!

placená inzerce
sdr

Květen 17, 2019 10:19 / Furtovnik

Od nás ze světa – Psalê smê vám, že se bôdemê přes dovolenó ozévat jenom tak rekreačně. Podařêlo nám zas neco nastřádat, a tož to posilámê k vám, ať se takê trochô zahřijete.

To bêste nevěřêlê, co má tadê člověk práce. A hlavně starosti. Ešlê, to, nebo tam to, ešlê do móřa, nebo se jenom vêvalêt do bazéna, ešlê si dat pivêsko nebo nejakó michařkô. Vyhodô to ale má, že néni potřeba přeméšlet, gdê bôde potřeba šoférovat, gdêž auto stoji doma ve dvoře… Jednô věc ale přece jenom děláte pomalô časťéš, než rácháni se ve vodě. A to je měněni karet do zámkô ô dveři, protože to věčně nefungôje :-)

Ale tož smê si vêjlê aji na móře. To vite, tadê molem našeho to ôž známê, tož smê se zajelê mrknót, jak to vêpadá pod vodó jinde. A skôtečně to stálo zato, korálê, rêbê, a takê mělčêna White Island, kerá vêlizá z mořa podlevá přilivô a odlivô. Paráda.

A take sme tam jako pruvodca potkalê mladyho typka, keré ôměl hodně dobře českê. Ptalše sme se ho teda, jak k temô přêšil. Mahnoud se menôje a nigdá v České republice nebêl. Ale gdêž smše řikalê, že smê z Moravê, znal Olomóc, Brno, Ostravô… Pré v Káhiře na univerzitě štôdoval štêrê leta češťênô. A to né z nejakyho rozmarô. Né jenom pro mistni náročné jazêk si vêbral jenom pro to, abê muhl dostat lepši prácô a vic si vêdělat. Nakonec teda aji češtêna je ve světě dobrá, abê se lêdi mělê lip…!

To bê tak fčêlka stačêlo, žádny roztahováni, valimê k vodě. Za dveřma ôž slêšimê uklizeča, jak se bléži k našemô pokojô. A tož eště mô strčimê doláč pod zhlavec, za nejaké bakšiš si vás tadê hledijó. Na fotkê mrknite TOŤ.

Facebook0
  • sdr

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy